31 gru 2015

In New Year...

   Koniec grudnia to wiadomo czas podsumowań mijającego roku i snucia planów na nowy rok. Staram się nie wybiegać nigdy w przyszłość za bardzo bo później się tylko rozczarowuje (jestem z tych leniwych i mało wierzących w swoje umiejętności) zatem planuję tylko to co wiem, że jest w miarę możliwe do zrobienia. Mając już pracę dzięki której mam trochę kasy do zagospodarowania na liście planów na 2016 rok na pewno znajdą się zakupy tak więc ranking otwiera:1. Lampa pierścieniowa
Jest to zakup do którego przymierzam się od krótkiego czasu, jednak wydatki grudniowe uniemożliwiły mi zakup. To znaczy, stać mnie ale później zęby w ścianę. Ale wracając do gadżetu, jeśli chce się mieć dobre zdjęcie, bez przekłamania kolorów a robione w słabo oświetlonym pomieszczeniu, lampa jest świetnym rozwiązaniem.


2. Zdrowe odżywianie
Miałam w okresie wakacji taki epizod, że jadłam zdrowo, smacznie bez objadania i piłam dużo wody mineralnej. Niestety przyszedł urlop i wszystko poszło świstu gwizdu. Tak więc żeby czuć się lepiej, wracam do pełnowartościowych posiłków omijając KFC i restauracje pod dwoma złotymi łukami.


3. Więcej sportu
Niby leżąc też spalamy kalorie, ale przetestowałam to, nie sprawdza się za dobrze. Bardzo chciałabym regularnie biegać i chodzić na siłownie/fitness. Buty są, więc wszystko co potrzebne do biegania jest tak na prawdę. Z pracy dostałam też kartę Benefit  do wykorzystania w siłowniach więc nic tylko korzystać. Moim małym marzeniem jest nauczyć się pływać, ale to będzie na prawdę trudne.


4. Książki
Oprócz tego że w nowym roku będę zdrowa, fit i generalnie wow, wypadałoby żebym jeszcze błysnęła jakąś wiedzą i inteligencją. A że człowiek oczytany sprawia wrażenie bardziej rozgarniętego, przynajmniej jedna książka miesięcznie będzie dobrym rozwiązaniem.


5. Nowe hobby
W sumie może raczej odkryte na nowo, myślę że jeśli zacznę piec ciastka, muffiny ciasta i desery to będę kolejnym Buddy Valastro albo raczej Max z Dwóch Spłukanych Dziewczyn :-) Również fotografia to kierunek w którym chciałabym się rozwijać. Do tej pory szło mi całkiem dobrze. Chyba ;-) 


6. Blog
Bardzo chcę prowadzić go regularnie i na bieżąco, bez chwili zawahań. Pod to dopinam zużycie kosmetyków które mi zalegają i czekają na recenzję. Oby ten punkt był wybawieniem dla chomikowania produktów które chciałabym opisać 


Życzę w Nowym Roku spełnienia wszystkich Waszych skrytych marzeń i oby wszystko poszło po Waszej myśli! ;-)

8 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku :) ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wytrwałości w postanowieniach!! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Spełnienia wszystkich postanowień i dużo radości w Nowym Roku;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wytrwałości! I szczęśliwego 2016 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę pomyśleć o takiej lampie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lampa jest i na mojej wishliście :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam lampę pierścieniową i przyznaję, to świetne rozwiązanie gdy nie mamy innej możliwości doświetlenia tego, co chcemy sfotografować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia w realizacji marzeń! :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie komentarza, to dla mnie bardzo ważne ;-)

Jeśli obserwujesz- napisz, a na pewno się odwdzięczę :)